Informujemy, że jesteśmy OPP o numerze KRS: 0000241358.

Prosimy przekaż nam swój 1% podatku.

Podsumowanie Pikniku Charytatywnego

Nasi drodzy Przyjaciele
Miło nam poinformować, że I Integracyjno-Charytatywny Piknik Rodzinny TĘCZA I PRZYJACIELE już się zakończył i pozwolił nam zbliżyć się do naszego celu, jaki sobie stawialiśmy a mianowicie: zbiórka środków finansowych przeznaczonych na rozbudowę Świetlicy, oraz utworzenie Spółdzielni Socjalnej – przyszłego miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością.

         W ramach tego przedsięwzięcia udało nam się pozyskać środki w różnej formie w wysokości 23 128,39 PLN Brutto. Jest to nasz wspólny sukces: firm wspierających, artystów, wolontariuszy, ludzi dobrej woli i osób z niepełnosprawnością wraz z Rodzinami.
        Piknik okazał się wspaniałym miejscem spotkań ludzi, którym dobro naszych podopiecznych nie jest obojętne. Całą oprawę tajemniczości, licytacji, losów, nagród i funduszy udało nam się pozyskać dzięki naszym przyjaciołom tak licznym, że ciężko nam wszystkich wymienić i dlatego aby nikt nie poczuł się pominięty jeszcze raz WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Powyżej wspomnieliśmy już o celu, jaki nam przyświecał przy organizacji niedzielnego pikniku, ale w międzyczasie ujawnił się jeszcze większy niespodziewany sukces, który przyćmił wszystkie inne a mianowicie nasi podopieczni zauważyli, że i oni mogą zrobić wielkie rzeczy, mogą pracować, zarabiać pieniądze, być aktywnymi wśród ludzi i właściwie nie mieć żadnych ograniczeń.
Wiara ta daje nam nadzieje, że wszystko jest możliwe i w niedługim czasie będą się cieszyć razem z nami ze swej pierwszej poważnej pracy i miejsca na spotkania.
                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                        Organizatorzy

Aktualności Stowarzyszenia Tęcza

Powered byx mod LCA

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "TĘCZA"
05-660 Warka, ul. Grójecka 11
tel. +48 885 886 140
e-mail: biuro@tecza-warka.pl
www.tecza-warka.pl

REGON: 140350830, NIP: 7971944457
Konto: Bank BGŻ /o Warka nr: 43 2030 0045 1110 0000 0218 0570

facebook_page_plugin